ProCare Auto Detailing

Powłoki ceramiczne - auto detailing Wrocław

Jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu Twojego samochodu, powłoki ceramiczne są w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Nie musisz już obawiać się o drobne zarysowania, wnikanie brudu, czy uszkodzenia mechaniczne - z ProCare osiągniesz długotrwałą ochronę. Efekt szklistości sprawi, iż auto nabierze oryginalnego i nieskazitelnego wyglądu, a powłoka hydrofobowa posłuży jako tarcza odpychająca brud i wodę.

Ceramiczna ochrona lakieru Wrocław

Powłoka ceramiczna to przede wszystkim skuteczna ochrona przed mikro zarysowaniami, które zdarzają się nawet podczas zwykłego użytkowania samochodu, a skutecznie odbierają mu estetyki. Co więcej, dzięki niej niestraszne są najróżniejsze warunki atmosferyczne, powodujące na przykład przebarwienia. Zabezpieczona z jej pomocą powierzchnia sama się czyści - powłoka hydrofobowa, jak już wcześniej wspomnieliśmy, doskonale radzi sobie z odpychaniem brudu i wody. Dodatkowym plusem jest odzyskanie blasku i głębi koloru. Nie można nie wspomnieć o jej niezwykłej trwałości - efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Niewidzialna wycieraczka Wrocław 

Ten efekt zdecydowanie przydaje się na długich trasach. Decydując się na tę usługę, nie musisz już używać wycieraczek, gdy pada deszcz! Uderzające w szybę samochodu krople są rozbijane na tak małe cząsteczki, że z łatwością same znikają z jej powierzchni - powłoka hydrofobowa odpycha je, dzięki czemu nawet podczas solidnej ulewy możesz cieszyć się ogromnym komfortem z jazdy. Warto dodać, że szyba pozostaje czysta i lśniąca.

Ceramiczne zabezpieczenie reflektorów Wrocław

Nic tak nie ozdabia samochodu, jak nieskazitelne reflektory. Powłoka ceramiczna to najprostszy sposób na zachowanie ich pięknego wyglądu, bez zabrudzeń czy odbarwień. Nie jest tajemnicą, że czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, powoduje ich nieestetyczne zmatowienie i oksydację, przez co klosz może żółknąć. Ceramiczne zabezpieczanie reflektorów sprawi, że wszelkie te problemy nie będą Cię dotyczyły!

Ceramiczne zabezpieczenie felg Wrocław

Lśniące felgi, niezależnie od tego, jakie drogi przemierzasz? Koniecznie wybierz powłokę ceramiczną, która sprawi, iż będą one znacznie mniej podatne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak sól, smoła, pył z klocków hamulcowych czy nawet chemikalia. Skutecznie zabezpiecza ona przed zabrudzeniami!

Ceramiczne zabezpieczenie skór Wrocław

Choć na myśl o powłokach ceramicznych przed oczami masz pewnie zabezpieczanie zewnętrznych elementów samochodu, z ich pomocą można również doskonale zaimpregnować jego wnętrze. Główna zaleta ceramiki na skórze to ochrona przed promieniowaniem UV, które z czasem znacznie wpływa na pogorszenie jej wyglądu. Warto dodać, iż zabieg ten pozwala także zabezpieczyć skóry przed wnikaniem w nie różnych zabrudzeń, czy barwników, co jest szczególnie istotne w przypadku jasnej tapicerki.

Powłoka kwarcowa Wrocław

Chcesz zabezpieczyć lakier swojego samochodu? Koniecznie rozważ powłokę kwarcową, która nie tylko zminimalizuje niekorzystne działanie promieniowania UV, ale także wpłynie na znacznie większą złuszczalność nagromadzonych na nim zanieczyszczeń. Nie musisz obawiać się o oksydację czy plamy po deszczu - zwiększona hydrofobowość rozwiązuje te problemy. Powłoka kwarcowa utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy.

Zabezpieczenie lakieru Wrocław - cennik

Aplikacja wosku od 450zł
Aplikacja wosku premium od 600zł
Powłoka kwarcowa od 800zł
Powłoka ceramiczna od 1200zł do 4000zł
Zabezpieczenie felg od 400zł
Zabezpieczenie szyb od 200zł

Poznaj nasze realizacje z zakresu zabezpieczenia lakieru

Powłoki ceramiczne w Procare - auto spa Wrocław

Pożegnaj się z zabrudzeniami!

W ProCare gwarantujemy niespotykaną wytrzymałość otrzymanych efektów. Dzięki wielu zrealizowanym zleceniom jesteśmy w stanie osiągnąć maksymalnie zadowalające rezultaty w krótkim czasie. Stale podnosimy jakość naszych usług, aby oferować Klientom profesjonalny auto detailing we Wrocławiu. Skuteczność powłoki ceramicznej jest zależna od wielu czynników, takich jak na przykład rodzaj stosowanych kosmetyków czy sposób jej nakładania. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, że Twój samochód zostanie odpowiednio dopieszczony, przenosząc komfort jazdy na zupełnie inny poziom. 

Skontaktuj się z nami już dziś

i zadbaj o swój samochód tak, jak należy.

Znajdź nas w mediach:

facebook icon/procarewroclaw instagram icon/procarewroclaw

Lub odwiedź nas osobiście:

Ul. Pszenna 8, 55-040, Ślęza (k. Wrocławia) Pon - Pt: 08:00 - 16:00

Formularz kontaktowy:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas! 697 682 696
keyboard_arrow_up