ProCare Auto Detailing

nasze usługi - pielęgnacja wnętrza, korekta lakieru Wrocław

nasze usługi

Pielęgnacja wnętrza

Czyste, zadbane wnętrze to jeden z głównych czynników wpływających na komfort jazdy oraz wygląd i wartość pojazdu.

W skład usługi wchodzą:
Pranie tapicerki

Popularna i skuteczna metoda czyszczenia, do której używamy jedynie bezpiecznych środków działających zarówno bakterio- jak i grzybobójczo.

Czyszczenie podsufitki

Czysta podsufitka to podstawa — pochłania ona całą parę wodną i zapachy znajdujące się wewnątrz pojazdu! Oferujemy szybkie i skuteczne usuwanie z niej wszelkich zabrudzeń. Posiadamy dedykowane kosmetyki, które wnikają w głąb tkaniny.

Czyszczenie skórzanej tapicerki

Ze względu na to, iż tapicerka skórzana jest niezwykle wymagająca, usługę realizujemy wyłącznie ręcznie, przy użyciu odpowiednich preparatów. Proces przeprowadzany jest z zachowaniem największej troski o materiał.

Impregnacja

Czyszczenie wnętrza samochodu jest niezwykle istotne, ale nie wolno zapominać o działaniach mających zapobiegać powstawaniu kolejnych zabrudzeń czy zniszczeń. Chronimy elementy pokryte skórą, alcantarą i materiałami tekstylnymi.

Detailingowe czyszczenie wnętrza

Usługa obejmuje czyszczenie oraz zabezpieczenie wszelkich elementów wnętrza, takich jak kokpit, tapicerka, łącznie z bagażnikiem. Regenerujemy wszystkie powierzchnie plastikowe i metalowe wewnątrz pojazdu, a dobrane przez nas produkty gwarantują długotrwały efekt.

Renowacja tapicerki skórzanej

Zdarza się, że upływ czasu negatywnie wpływa na tapicerkę. Wyczyścimy i naprawimy wszelkie zniszczone elementy wewnątrz samochodu wykonane ze skóry, takie jak: obszycie kierownicy, gałki biegów czy oparcia foteli.

Czas wykonania: 1-2 dni

Korekta lakieru

Korekta lakieru to usługa, która ma za zadanie przywrócenie lakieru do jak najlepszego stanu poprzez usunięcie rys, dzięki zastosowaniu odpowiednich maszyn i materiałów polerskich. Lakier odzyskuje połysk oraz głębię koloru w efekcie czego pojazd zyskuje na wartości.

I etapowa korekta lakieru usuwanie zarysowań do ok. 50-60%

Zabieg świetnie sprawdzi się, jeśli zależy Ci na szybkim i niezaawansowanym pozbyciu się mikro rys czy hologramów. Usuwa te najmniejsze, częściowo przywracając błysk oraz głębię koloru.

Wieloetapowa korekta lakieru usuwanie zarysowań do ok. 90-95%

Usługa pozwoli na usunięcie nawet ekstremalnych uszkodzeń, zapewniając przy tym efekt “wow”. Dzięki zastosowaniu kilku etapów, z użyciem dopasowanych kosmetyków, samochód wygląda niczym lustro, odzyskuje głębię koloru.

Czas wykonania 1-3 dni

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne używane sa z myślą o zabezpieczeniu twojego auta na zewnątrz jak i jego srodku. Ich główną funkcją jest zabezpieczenie powierzchni przed drobnymi zarysowaniami oraz nadanie jej szklistości i efektu hydrofobowego dzięki któremu brud i woda zostają od niej odpychane powodując łatwiejszą pielęgnacje auta.

Ceramiczna ochrona lakieru

Powłoka ceramiczna zabezpiecza lakier przed mikrozarysowaniami oraz szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Nadaje zabezpieczonej powierzchni niezwykłej hydrofobowosci oraz własciwosci samoczyszczenia. Wydobywa głebie oraz nadaje piękny połysk.

*Trwałosć od 2 do 5 lat*

Niewidzialna wycieraczka

Uderzające podczas deszczu krople wody rozbijane są na drobne cząsteczki i odpychane z jej powierzchni tak mocno, że w czasie deszczu nie ma konieczności używania wycieraczek.

Ceramiczne zabezpieczenie reflektorów

Powłoka ceramiczna to najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie reflektorów przed czynnikami zewnętrznymi, w tym także promieniowaniem UV, które powodują zmatowienie, oksydację, a nawet żółknięcie klosza.

Ceramiczne zabezpieczenie felg

Felgi są mniej podatne na czynniki zewnętrzne takie jak sól, smoła, różnorodne chemikalia oraz pył z klocków hamulcowych.

Ceramiczne zabezpieczenie skór

Główną zaletą ceramiki na skórze chroni ją przed promieniowaniem UV oraz przed wnikaniem w nią przeróżnych barwników oraz brudu.

Powłoka kwarcowa

Zabezpiecza powierzchnie lakieru przed promieniowaniem UV, oksydacją oraz nadmiernym brudzeniem. Nadaje lakierowi doskonałej hydrofobowości.

*Trwałość od 6 do 8 miesiecy*
Sprawdź cennik

Skontaktuj się z nami już dziś

i zadbaj o swój samochód tak, jak należy.

Znajdź nas w mediach:

facebook icon/procarewroclaw instagram icon/procarewroclaw

Lub odwiedź nas osobiście:

Ul. Pszenna 8, 55-040, Ślęza (k. Wrocławia) Pon - Pt: 08:00 - 16:00

Formularz kontaktowy:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas! 697 682 696
keyboard_arrow_up