ProCare Auto Detailing

Mycie detailingowe Wrocław

Spa samochodowe - pielęgnacja na najwyższym poziomie

Jeśli chcesz, aby Twój samochód wyglądał, jakby dopiero co wyjechał z salonu, koniecznie musisz zainteresować się myciem detailingowym. To zestaw specjalnych zabiegów z użyciem profesjonalnego sprzętu i zaawansowanych środków. Nie musisz martwić się o to, że nadmierna pielęgnacja uszkodzi lakier, ponieważ są one całkowicie bezpieczne.

Zastanawiasz się, na czym dokładnie polega takie auto spa? To połączenie:

czyszczenia wewnętrznego - pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie i konserwacja tej skórzanej, usuwanie wszelkich nieczystości i plam z podsufitki, kokpitu, czyszczenie bagażnika, itd.

czyszczenia zewnętrznego - dokładne usuwanie brudu z karoserii, polerowanie lakieru.

Jak więc widzisz, profesjonalne mycie detailingowe to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego samochodu. Tak zaawansowana pielęgnacja pozwoli Ci cieszyć się nim na nowo, a wszystkie podróże przejdą na zupełnie inny poziom, gwarantując niesamowity komfort.

Szukasz sprawdzonego i godnego zaufania miejsca, gdzie wykonasz wcześniej wspomniane zabiegi pielęgnacyjne?

Koniecznie wybierz ProCare - auto detailing Wrocław. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zgromadzić ekspercką wiedzę na temat czyszczenia i impregnacji każdego elementu samochodu, która realnie przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wszystkie niezbędne sprzęty i korzystamy jedynie ze sprawdzonych i skutecznych środków, zapewniając najlepsze efekty w mieście. Przekonaj się sam! 

Skontaktuj się z nami

Dogłębna pielęgnacja Twojego samochodu - auto detailing Wrocław

Jak przebiega mycie detailingowe w ProCare?

Krok 1.

Każde mycie detailingowe zaczynamy od sukcesywnego i szczegółowego odkurzenia wnętrza samochodu. Zwracamy uwagę na każdy, nawet trudno dostępny zakamarek. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie pozbyć się nawet powbijanego w dywaniki czy wykładzinę piachu. Profesjonalne zaplecze sprzętowe pozwala nam na doprowadzenie Twojego samochodu to stanu, w jakim był po wyjechaniu z salonu.

Krok 2.

Następnym krokiem jest oczyszczanie elementów plastikowych, czyli drzwi, deski rozdzielczej, schowków, itd. Niczego nie pomijamy, pielęgnując każdy, nawet najdrobniejszy element z wykorzystaniem specjalistycznych środków renomowanych producentów.

Krok 3.

Kolejno przechodzimy do czyszczenia tapicerki. W zależności od tego, z czego jest ona wykonana, stosujemy serię innych zabiegów. Tę pierwszą dokładnie pierzemy, rozpuszczając zabrudzenia z pomocą profesjonalnych produktów. W przypadku skóry niezbędna jest również odpowiednia impregnacja.

Krok 4.

Kiedy wnętrze jest już dokładnie wyczyszczone, odżywiamy i zabezpieczamy wszystkie powierzchnie wewnątrz samochodu przed działaniem czynników zewnętrznych. Pozwala to również na zminimalizowanie ryzyka wnikania zabrudzeń.

Krok 5.

Kolejnym krokiem jest mycie samochodu z zewnątrz. Na początku dokładnie spłukujemy go wodą, aby wszelkie powierzchowne zanieczyszczenia zostały usunięte. Następnie przechodzimy do gruntownego czyszczenia z pomocą profesjonalnych środków. Pozwalają one przywrócić nieskazitelny wygląd auta, a jednocześnie są bezpieczne dla lakieru. 

Krok 6.

Decydując się na mycie detailingowe w ProCare masz pewność idealnego doczyszczenia opon i felg. Posiadamy niezbędne zestawy specjalistycznych szczotek i kosmetyków, które pozwalają usunąć nawet smołę, czy kawałki asfaltu. Kolejnym etapem jest dokładne osuszenie pojazdu, aby uniknąć ewentualnych plam. 

Krok 7.

Myśląc o kompleksowym auto spa, nie można nie wspomnieć o polerowaniu. Nadaje ono niezwykły połysk. Umożliwia ono również usunięcie drobnych rys. 

Krok 8.

Ostatnim etapem jest woskowanie. Dzięki niemu lakier chroniony jest przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, takich jak na przykład promieniowanie. Warto dodać, że zapewnia ono dodatkowy połysk. 

Gotowe! Twój samochód lśni jak nowy, a wnętrze jest nieskazitelne!

Skontaktuj się z nami

Mycie detailingowe Wrocław - cennik

Mycie od 80zł
Usuwanie smoły, żywicy z lakieru od 80zł
Mycie detailingowe od 200zł
Jednoetapowa korekta lakieru od 800zł
Wieloetapowa koretka lakieru od 1400zł

Poznaj nasze realizacje z zakresu mycia detailingowego

Skontaktuj się z nami już dziś

i zadbaj o swój samochód tak, jak należy.

Znajdź nas w mediach:

facebook icon/procarewroclaw instagram icon/procarewroclaw

Lub odwiedź nas osobiście:

Ul. Pszenna 8, 55-040, Ślęza (k. Wrocławia) Pon - Pt: 08:00 - 16:00

Formularz kontaktowy:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas! 697 682 696
Cookies menadżer
keyboard_arrow_up