ProCare Auto Detailing

Korekta lakieru - profesjonalny auto detailing Wrocław

Przywróć blask i pozbądź się zarysowań!

Chcesz odzyskać nieskazitelny blask swojego samochodu? Irytują Cię drobne zarysowania, które z dnia na dzień wydają się coraz bardziej widoczne? W ProCare bez problemu sobie z tym poradzimy! Specjalistyczna korekta lakieru to nasza specjalność! Proces ten pozwala na usunięcie jego defektów, co pozwala osiągnąć niezwykły blask i przywrócić nienaganny wygląd Twojego samochodu.

Nie da się ukryć, że codzienne używanie auta sprzyja pojawianiu się drobnych rys, a te - jeśli się nagromadzą, stają się utrapieniem właściciela. Często widoczne są również przebarwienia czy zmatowienia, powstałe na skutek, chociażby zmiennych warunków atmosferycznych. Profesjonalnie przeprowadzona korekta lakieru pozwala na przywrócenie pierwotnego piękna i blasku!

Oferujemy:

I - etapową korektę lakieru - Wrocław

Pozbędziesz się około 50-60% zarysowań

To doskonały wybór dla wszystkich, którzy niskim kosztem chcą odświeżyć wygląd swojego samochodu. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku, gdy chcesz szybko pozbyć się mikro zarysowań. To, czego możesz się spodziewać po tej usłudze, to odzyskana głębia koloru oraz zniwelowanie drobnych uszkodzeń czy defektów.

Wieloetapową korektę lakieru - Wrocław

Pozbędziesz się około 90-95% zarysowań

Ta usługa skierowana jest do prawdziwych perfekcjonistów. Pozwala ona na pozbycie się nawet ekstremalnych uszkodzeń, gwarantując efekt “wow”. Zastosowanie najskuteczniejszych kosmetyków pochodzących od renomowanych producentów oraz szereg specjalistycznych procedur sprawi, iż Twój samochód będzie wyglądał niczym lustro. Głębia koloru i nieskazitelny blask gwarantowane!

Korekta lakieru Wrocław - cennik

Jednoetapowa korekta lakieru od 800zł
Wieloetapowa koretka lakieru od 1400zł

Poznaj nasze realizacje z zakresu korekty lakieru

Korekta lakieru Wrocław - dlaczego warto wybrać ProCare?

Nie idziemy na półśrodki!

W ProCare cenimy sobie kompleksowość, dlatego każdą korektę lakieru przeprowadzamy z uwzględnieniem istotnych procedur. Proces ten rozpoczynamy od szczegółowego mycia detailingowego - to właśnie na tym etapie jesteśmy w stanie ocenić, jaki tak naprawdę jest jego stan i które konkretnie miejsca wymagają odświeżenia. Kiedy zakończymy już inspekcję, możemy skutecznie zaplanować działania i dobrać środki. W tym celu stosujemy profesjonalne pasty polerskie, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług. Po zakończeniu tego procesu nakładamy wosk - zapewni on znacznie dłuższe utrzymywanie się efektów.

Skontaktuj się z nami już dziś

i zadbaj o swój samochód tak, jak należy.

Znajdź nas w mediach:

facebook icon/procarewroclaw instagram icon/procarewroclaw

Lub odwiedź nas osobiście:

Ul. Pszenna 8, 55-040, Ślęza (k. Wrocławia) Pon - Pt: 08:00 - 16:00

Formularz kontaktowy:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas! 697 682 696
Cookies menadżer
keyboard_arrow_up